Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky V.Arko - Trophy 2015, Fotogalerie

Junioři, trať 9 km, 600 m převýšení
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MJ 1 158 Hladík Pavel Hvězda SKP Pardubice 96 00:44:07 105,00
2 MJ 2 156 Chrascina Marek Tj Tž Třinec 97 00:46:28 93,00
3 MJ 3 157 Gaura Adam TJ TŽ Třinec 96 00:46:45 81,00
4 MJ 7 153 Moravec Jiří ISCAREX Česká Třebová 96 00:48:33 72,00
5 MJ 9 152 Novotný Jakub TJ Sokol Dlouhý 98 00:49:33 66,00
6 MJ 19 155 Czeczotka Marek TJ TŽ Třinec 98 00:56:36 60,00
7 MJ 23 151 Křepela Vojtěch Atletika Nové Město na Moravě 97 01:00:15 57,00
8 MJ 25 154 Srnský Daniel Nové Město na Moravě 97 01:06:55 54,00
Muži A, trať 13 km, 850 m převýšení
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MA 1 1 Fejfar Ondřej AK Kroměříž 89 00:59:31 105,00
2 MA 2 3 Janů Jan Hvězda SKP Pardubice 93 00:59:45 93,00
3 MA 3 19 Kučera Martin VSK Univerzita Brno 80 01:00:19 81,00
4 MA 4 18 Kučera Lukáš VSK Univerzita Brno 81 01:00:53 72,00
5 MA 5 182 Lichý Tomáš TJ TŽ Třinec 94 01:01:06 66,00
6 MA 6 184 Dymák Pavel Hvězda SKP Pardubice 87 01:01:38 60,00
7 MA 7 185 Havlíček Jan ASK Slavia Praha 79 01:02:38 57,00
8 MA 8 6 Hübl Radek Run sport team 88 01:02:45 54,00
9 MA 9 11 Záveský Filip ISCAREX Česká Třebová 93 01:04:11 51,00
10 MA 10 16 Pechek Petr TJ Maratonstav Úpice 83 01:06:03 48,00
11 MA 11 20 Hrdina Pavel AK Perná 88 01:06:17 45,00
12 MA 13 9 Kučera Ladislav ISCAREX Česká Třebová 76 01:07:35 42,00
13 MA 14 4 Chloupel Adam AC Jičín 93 01:08:02 39,00
14 MA 16 8 Berka Radim AC Syner Turnov 82 01:09:14 36,00
15 MA 17 5 Herda Jan SKP Nymburk 83 01:09:28 33,00
16 MA 18 7 Berka Martin AC Syner Turnov 85 01:13:38 30,00
17 MA 19 17 Mareš Jiří Ker Team 87 01:14:43 27,00
18 MA 20 14 Nechvíl Petr AC Choceň 91 01:16:35 24,00
19 MA 21 13 Chlubna Jan TJ Nové Město na Moravě 84 01:17:03 21,00
20 MA 22 10 Koudelka Lukáš AK Drnovice 83 01:20:20 18,00
21 MA 23 12 Beneš Eduard Nitra 83 01:29:59 -
- MA - 2 Hladík Jaroslav Hlinsko 78 DNF -
- MA - 15 Rosa Ondřej VSK Univerzita Brno 88 DNF -
- MA - 183 Lukeš Petr SSK Vítkovice 92 DNF -
- MA - 186 Kourek Lukáš TJ Nové Město na Moravě 88 DNF -
Muži B, trať 13 km, 850 m převýšení
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MB 12 22 Kratochvíl Miloš Hvězda SKP Pardubice 75 01:06:33 105,00
2 MB 15 21 Žák Jiří MK Seitl Ostrava 71 01:08:59 93,00
Muži C, trať 9 km, 600 m převýšení
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MC 6 45 Jančík Bořek SVARTES Hořice 64 00:48:28 105,00
2 MC 16 44 Vacarda Vladimír Eleven run team 59 00:52:48 93,00
3 MC 20 43 Vanta Josef TC Dobruška 62 00:56:44 81,00
4 MC 21 46 Šrůtek Stanislav TJ Maratonstav Úpice 58 00:57:26 72,00
5 MC 22 41 Buchta Pavel SK Nové Město na Moravě 64 00:58:30 66,00
6 MC 24 42 Valenta Michal Prales Tužín 62 01:06:14 60,00
Muži D, trať 5 km, 350 m převýšení
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MD 5 55 Pechek František TJ Maratonstav Úpice 53 00:30:05 105,00
2 MD 9 57 Královec Jiří Mílaři Domažlice 51 00:33:24 93,00
3 MD 10 52 Šír Václav TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 48 00:33:56 81,00
4 MD 11 180 Kučera Zdeněk AC Náchod 55 00:34:32 72,00
5 MD 16 53 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 48 00:36:24 66,00
6 MD 19 51 Flegl Vlastimil Brtev 53 00:37:24 60,00
7 MD 20 58 Leszkow Josef MK Hlinsko 51 00:37:54 57,00
8 MD 21 54 Les Josef TJ Maratonstav Úpice 47 00:38:30 54,00
9 MD 26 56 Šklíba Karel TJ Maratonstav Úpice 50 00:49:06 51,00
Muži E, trať 5 km, 350 m převýšení
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ME 14 61 Metelka Josef Spartak Police nad Metují 44 00:35:07 105,00
2 ME 15 63 Leszkow Petr MK Hlinsko 44 00:35:21 93,00
3 ME 24 171 Plecháček Jiří TJ Maratonstav Úpice 44 00:44:22 81,00
4 ME 27 62 Bradáč Alois Orel Žďár nad Sázavou 40 00:56:33 72,00
Juniorky, trať 5 km, 350 m převýšení
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZJ 1 167 Stránská Michaela ISCAREX Česká Třebová 97 00:25:31 105,00
2 ZJ 2 169 Korvasová Tereza USK Praha 96 00:26:02 93,00
3 ZJ 3 165 Maternová Kateřina SK Nové Město na Moravě 98 00:28:22 81,00
4 ZJ 4 164 Homolková Hana TJ Nové Město na Moravě 96 00:29:54 72,00
5 ZJ 6 162 Beshirová Carmen AK Olymp Brno 98 00:30:19 66,00
6 ZJ 7 163 Vališová Martina TJ Nové Město na Moravě 96 00:30:35 60,00
7 ZJ 13 168 Šuková Martina TJ Sokol Kolín 98 00:34:43 57,00
8 ZJ 17 166 Poláčková Pavlína AK Olymp Brno 96 00:36:35 54,00
- ZJ - 161 Divišová Kateřina AK SSK Vítkovice 97 DNF -
Ženy A, trať 9 km, 600 m převýšení
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZA 8 93 Maršánová Lucie TJ Nové Město na Moravě 90 00:48:47 105,00
2 ZA 11 91 Vnenčáková Soňa AC Moravská Slávie Brno 94 00:50:20 -
3 ZA 14 95 Vajrychová Renata AK Bílina 92 00:51:48 93,00
4 ZA 15 96 Zahálková Pavla AC Škoda Plzeň 89 00:52:15 81,00
5 ZA 17 94 Vévodová Martina AK Perná 90 00:53:19 72,00
- ZA - 92 Stránská Adéla ISCAREX Česká Třebová 91 DNF -
Ženy B, trať 9 km, 600 m převýšení
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZB 4 84 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové 72 00:48:01 105,00
2 ZB 5 87 Sekyrová Ivana AK Sokolov 71 00:48:22 93,00
3 ZB 10 83 Rychnovská Dagmar SK Nové Město nad Metují 75 00:49:38 81,00
4 ZB 12 86 Milesová Iva PSK Olymp Praha 77 00:50:49 72,00
5 ZB 13 81 Hájková Renata TJ Maratonstav Úpice 75 00:51:18 66,00
6 ZB 18 82 Kynčlová Dagmar SK Nové Město na Moravě 72 00:55:36 60,00
Ženy C, trať 5 km, 350 m převýšení
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZC 18 72 Ottová Radka Runsport team 66 00:36:52 105,00
2 ZC 23 71 Jirásková Eva Lanškroun 64 00:43:53 93,00
Ženy D, trať 5 km, 350 m převýšení
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZD 8 68 Paulů Blanka TJ Maratonstav Úpice 54 00:30:55 105,00
2 ZD 12 67 Hynštová Marie AK Drnovice 57 00:34:35 93,00
3 ZD 22 69 Pechková Šárka TJ Maratonstav Úpice 56 00:39:21 81,00
4 ZD 25 66 Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 56 00:46:07 72,00
Absolutní pořadí mužů
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MA 1 1 Fejfar Ondřej AK Kroměříž 89 00:59:31 105,00
2 MA 2 3 Janů Jan Hvězda SKP Pardubice 93 00:59:45 93,00
3 MA 3 19 Kučera Martin VSK Univerzita Brno 80 01:00:19 81,00
4 MA 4 18 Kučera Lukáš VSK Univerzita Brno 81 01:00:53 72,00
5 MA 5 182 Lichý Tomáš TJ TŽ Třinec 94 01:01:06 66,00
6 MA 6 184 Dymák Pavel Hvězda SKP Pardubice 87 01:01:38 60,00
7 MA 7 185 Havlíček Jan ASK Slavia Praha 79 01:02:38 57,00
8 MA 8 6 Hübl Radek Run sport team 88 01:02:45 54,00
9 MA 9 11 Záveský Filip ISCAREX Česká Třebová 93 01:04:11 51,00
10 MA 10 16 Pechek Petr TJ Maratonstav Úpice 83 01:06:03 48,00
11 MA 11 20 Hrdina Pavel AK Perná 88 01:06:17 45,00
12 MB 12 22 Kratochvíl Miloš Hvězda SKP Pardubice 75 01:06:33 42,00
13 MA 13 9 Kučera Ladislav ISCAREX Česká Třebová 76 01:07:35 39,00
14 MA 14 4 Chloupel Adam AC Jičín 93 01:08:02 36,00
15 MB 15 21 Žák Jiří MK Seitl Ostrava 71 01:08:59 33,00
16 MA 16 8 Berka Radim AC Syner Turnov 82 01:09:14 30,00
17 MA 17 5 Herda Jan SKP Nymburk 83 01:09:28 27,00
18 MA 18 7 Berka Martin AC Syner Turnov 85 01:13:38 24,00
19 MA 19 17 Mareš Jiří Ker Team 87 01:14:43 21,00
20 MA 20 14 Nechvíl Petr AC Choceň 91 01:16:35 18,00
21 MA 21 13 Chlubna Jan TJ Nové Město na Moravě 84 01:17:03 15,00
22 MA 22 10 Koudelka Lukáš AK Drnovice 83 01:20:20 12,00

Absolutní pořadí žen
 

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZB 4 84 Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové 72 00:48:01 105,00
2 ZB 5 87 Sekyrová Ivana AK Sokolov 71 00:48:22 93,00
3 ZA 8 93 Maršánová Lucie TJ Nové Město na Moravě 90 00:48:47 81,00
4 ZB 10 83 Rychnovská Dagmar SK Nové Město nad Metují 75 00:49:38 72,00
5 ZB 12 86 Milesová Iva PSK Olymp Praha 77 00:50:49 66,00
6 ZB 13 81 Hájková Renata TJ Maratonstav Úpice 75 00:51:18 60,00
7 ZA 14 95 Vajrychová Renata AK Bílina 92 00:51:48 57,00
8 ZA 15 96 Zahálková Pavla AC Škoda Plzeň 89 00:52:15 54,00
9 ZA 17 94 Vévodová Martina AK Perná 90 00:53:19 51,00
10 ZB 18 82 Kynčlová Dagmar SK Nové Město na Moravě 72 00:55:36 48,00

http://iscarex.cz/fotogalerie/1543

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA