Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky- IV. Arko-Trophy

 

Junioři, trať 9 km

V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A, trať 12 km
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MA 1 4 Janů Jan SKP Hězda Pardubice 93 00:45:51 70,00
2 MA 3 8 Glier Michal Doubravník 82 00:48:57 62,00
3 MA 6 7 Černý Zdeněk AC Praha 85 00:50:46 54,00
4 MA 7 13 Turek Martin Žakis Team 80 00:51:59 48,00
5 MA 8 6 Chlubna Jan SK Nové Město na Moravě 84 00:54:29 44,00
6 MA 9 5 Růžička Martin Návojná 83 00:55:23 40,00
7 MA 11 9 Kačín Miroslav Kecka Kanice 79 00:59:46 38,00
8 MA 12 3 Bradáč Jiří Žďár nad Sázavou 82 01:05:57 36,00
9 MA 13 2 Pekař Štěpán Žakis Team 94 01:08:10 34,00
10 MA 14 1 Kuntsmüller Tomáš SKI bike team Jiříkovice 75 01:16:11 32,00
Muži B, trať 12 km
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MB 2 22 Žák Jiří TECHNIKA Brno EXTREME 71 00:47:31 70,00
2 MB 4 24 Ulich Petr MT Nové Město nad Metují 68 00:49:39 62,00
2 MB 4 44 Pohanka Jiří SK Nové Město na Moravě 65 00:49:39 62,00
4 MB 10 21 Stojen Pavel Havl.Brod 74 00:56:01 48,00
Muži C, trať 9 km
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MC 1 50 Ožana Václav TJ Nové Město na Moravě 64 00:40:23 70,00
2 MC 3 43 Buchta Pavel SK Nové Město na Moravě 64 00:45:23 62,00
3 MC 5 41 Vanta Josef SK Hronov 62 00:46:09 54,00
4 MC 6 42 Vacarda Vladimír AC Slovan Liberec 59 00:57:29 48,00
Muži D, trať 6 km
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MD 1 51 Pechek František TJ Maratonstav Úpice 53 00:32:29 70,00
2 MD 2 54 Kaše Jaroslav Outsiderů klub běžeckých 53 00:35:40 62,00
3 MD 5 52 Leszkow Josef MK Hlinsko 51 00:38:12 54,00
4 MD 6 53 Vodička Jan Radslavice 45 00:40:04 48,00
Muži E, trať 6 km
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ME 3 56 Leszkow Petr MK Hlinsko 44 00:36:27 70,00
Juniorky, trať 6 km

V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A, trať 9 km
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZA 2 81 Gregorová Kamila Salomon Team 81 00:42:47 70,00
Ženy B, trať 9 km
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZB 4 23 Komárová Zdeňka Olešnice 74 00:46:02 70,00
Ženy C, trať 6 km

V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D, trať 6 km
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZD 4 106 Pechková Šárka TJ Maratonstav Úpice 56 00:37:54 70,00
2 ZD 7 108 Kašová Hana Barnex sport Brno 54 00:43:31 62,00
3 ZD 8 107 Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 56 00:47:59 54,00
Absolutní pořadí mužů
 
Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 MA 1 4 Janů Jan SKP Hězda Pardubice 93 00:45:51 70,00
2 MB 2 22 Žák Jiří TECHNIKA Brno EXTREME 71 00:47:31 62,00
3 MA 3 8 Glier Michal Doubravník 82 00:48:57 54,00
4 MB 4 24 Ulich Petr MT Nové Město nad Metují 68 00:49:39 48,00
4 MB 4 44 Pohanka Jiří SK Nové Město na Moravě 65 00:49:39 48,00
6 MA 6 7 Černý Zdeněk AC Praha 85 00:50:46 40,00
7 MA 7 13 Turek Martin Žakis Team 80 00:51:59 38,00
8 MA 8 6 Chlubna Jan SK Nové Město na Moravě 84 00:54:29 36,00
9 MA 9 5 Růžička Martin Návojná 83 00:55:23 34,00
10 MB 10 21 Stojen Pavel Havl.Brod 74 00:56:01 32,00
11 MA 11 9 Kačín Miroslav Kecka Kanice 79 00:59:46 30,00
12 MA 12 3 Bradáč Jiří Žďár nad Sázavou 82 01:05:57 28,00
13 MA 13 2 Pekař Štěpán Žakis Team 94 01:08:10 26,00
14 MA 14 1 Kuntsmüller Tomáš SKI bike team Jiříkovice 75 01:16:11 24,00

Absolutní pořadí žen

Pořadí Kategorie Celkově Číslo Jméno Team Ročník Výkon Body
1 ZA 2 81 Gregorová Kamila Salomon Team 81 00:42:47 70,00
2 ZB 4 23 Komárová Zdeňka Olešnice 74 00:46:02 62,00

uloz.to/xCc4UhP3/vysledky-iv-arko-trophy-iscarex-xls

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Martin R., 27. 4. 2014 17:41)

Děkuji za pěkný závod :-)

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA