Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky- III. Arko-Trophy

Junioři [8 km]

pořadí celkově číslo jméno team ročník výkon body
1 3 61 Beneš Viktor Nové Město na Moravě 96 00:41:25 70,00
Muži A [10 km, 700 m převýšení]

pořadí celkově číslo jméno team ročník výkon body
1 2 3 Flegl Vlastimil Vrchlabí 86 00:44:25 70,00
2 4 4 Mareš Jiří Kerteam 87 00:44:34 62,00
3 6 1 Kaleta Daniel Hrádek ve Slezsku 82 00:46:00 54,00
4 8 2 Bidmon Jiří Žakis Team 93 00:47:52 48,00
5 9 10 Turek Martin Žakis Team 80 00:48:28 44,00
6 10 5 Chlubna Jan SK Nové Město na Moravě 84 00:50:49 40,00
7 12 6 Kačín Miroslav Kecka Kanice 79 00:53:19 38,00
8 14 7 Herbs Jan Vrchaři Vrchlabí 75 00:59:03 36,00
9 15 9 Bradáč Jiří Žďár nad Sázavou 82 01:01:59 34,00
10 16 8 Sobotka Jan neregistrován 75 01:07:15 32,00
Muži B [10 km, 700 m převýšení]

pořadí celkově číslo jméno team ročník výkon body
1 1 21 Žák Jiří TECHNIKA Brno EXTREME 71 00:43:53 70,00
2 3 23 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 69 00:44:32 62,00
3 5 46 Pohanka Jiří Pohledec 65 00:45:13 54,00
4 7 25 Ožana Václav TJ Nové Město na Moravě 64 00:46:55 48,00
5 11 24 Bětík Miroslav KVS Pozlovice 72 00:52:03 44,00
6 13 22 Buchta Pavel Nové Město na Moravě 64 00:55:58 40,00
Muži C [8 km]

pořadí celkově číslo jméno team ročník výkon body
1 1 42 Vacarda Vladimír AC Slovan Liberec 59 00:39:54 70,00
2 2 41 Vanta Josef SK Hronov 62 00:40:52 62,00
3 5 45 Štefek Jaroslav Hranice 62 00:42:02 54,00
4 6 43 Šrůtek Stanislav TJ Maratonstav Úpice 58 00:43:04 48,00
5 8 44 Chroust Jan SČK Krásná Lípa 60 00:46:50 44,00
Muži D [8 km]

pořadí celkově číslo jméno team ročník výkon body
1 4 71 Pechek František TJ Maratonstav Úpice 53 00:41:48 70,00
2 7 70 Hájek František FGT Stolany 49 00:45:13 62,00
3 9 72 Trejbal Karel SKP Mladá Boleslav 51 00:48:12 54,00
4 10 75 Červ Miloslav Atletika Polička 50 00:51:56 48,00
5 11 73 Groh Stanislav AC Vrchlabí 46 00:55:29 44,00
6 12 74 Vodička Jan Radslavice 45 00:57:25 40,00
Muži E [6 km]

pořadí celkově číslo jméno team ročník výkon body
1 8 76 Kaleta Karel Hrádek ve Slezsku 43 00:36:28 70,00
2 14 78 Sedláček František Sokol Rychnov nad Kněžnou 40 00:42:07 62,00
3 17 77 Merta Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 35 00:46:08 54,00
4 18 80 Bradáč Alois Orel Žďár nad Sázavou 40 01:04:27 48,00
- - 79 Ondrák Bohumír SK Nové Město na Moravě 36 Nedoběhl/a -
Juniorky [6 km]

V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A [6 km]

pořadí celkově číslo jméno team ročník výkon body
1 1 83 Gregorová Kamila Salomon Team 81 00:27:27 70,00
2 3 81 Pechková Jana TJ Maratonstav Úpice 85 00:32:27 62,00
3 9 82 Klampflová Hana Vrchaři Vrchlabí 93 00:36:48 54,00
Ženy B [6 km]

pořadí celkově číslo jméno team ročník výkon body
1 2 88 Milesová Iva PSK Olymp Praha 77 00:28:51 70,00
2 5 86 Krátká Anna Hvězda SKP Pardubice 69 00:33:23 62,00
3 6 87 Mikulecká Marcela ISCAREX Česká Třebová 73 00:34:25 54,00
4 13 89 Marshallová Monika Nové Město na Moravě 70 00:40:48 48,00
Ženy C [6 km]

pořadí celkově číslo jméno team ročník výkon body
1 4 92 Jirásková Eva Lanškroun 64 00:33:07 70,00
2 10 93 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 64 00:37:33 62,00
3 11 91 Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 63 00:38:08 54,00
4 16 94 Nechvílová Miroslava AC Choceň 60 00:45:47 48,00
Ženy D [6 km]

pořadí celkově číslo jméno team ročník výkon body
1 7 96 Pechková Šárka TJ Maratonstav Úpice 56 00:35:09 70,00
2 12 97 Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 56 00:40:14 62,00
3 15 98 Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 48 00:44:17 54,00

Význam sloupců: 1 - pořadí v kategorii, 2 - celkové pořadí, 3 - startovní číslo, 4 - jméno, 5 - team, 6 - ročník, 7 - cílový čas, 8 - získané body
 

Celkové pořadí mužů na hlavní trati

pořadí celkově číslo jméno team ročník výkon body
1 MB 21 Žák Jiří TECHNIKA Brno EXTREME 71 00:43:53 70,00
2 MA 3 Flegl Vlastimil Vrchlabí 86 00:44:25 62,00
3 MB 23 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 69 00:44:32 54,00
4 MA 4 Mareš Jiří Kerteam 87 00:44:34 48,00
5 MB 46 Pohanka Jiří Pohledec 65 00:45:13 44,00
6 MA 1 Kaleta Daniel Hrádek ve Slezsku 82 00:46:00 40,00
7 MB 25 Ožana Václav TJ Nové Město na Moravě 64 00:46:55 38,00
8 MA 2 Bidmon Jiří Žakis Team 93 00:47:52 36,00
9 MA 10 Turek Martin Žakis Team 80 00:48:28 34,00
10 MA 5 Chlubna Jan SK Nové Město na Moravě 84 00:50:49 32,00
11 MB 24 Bětík Miroslav KVS Pozlovice 72 00:52:03 30,00
12 MA 6 Kačín Miroslav Kecka Kanice 79 00:53:19 28,00
13 MB 22 Buchta Pavel Nové Město na Moravě 64 00:55:58 26,00
14 MA 7 Herbs Jan Vrchaři Vrchlabí 75 00:59:03 24,00
15 MA 9 Bradáč Jiří Žďár nad Sázavou 82 01:01:59 22,00
16 MA 8 Sobotka Jan neregistrován 75 01:07:15 20,00

 

Celkové pořadí žen na hlavní trati

pořadí celkově číslo jméno team ročník výkon body
1 ZA 83 Gregorová Kamila Salomon Team 81 00:27:27 70,00
2 ZB 88 Milesová Iva PSK Olymp Praha 77 00:28:51 62,00
3 ZA 81 Pechková Jana TJ Maratonstav Úpice 85 00:32:27 54,00
4 ZC 92 Jirásková Eva Lanškroun 64 00:33:07 48,00
5 ZB 86 Krátká Anna Hvězda SKP Pardubice 69 00:33:23 44,00
6 ZB 87 Mikulecká Marcela ISCAREX Česká Třebová 73 00:34:25 40,00
7 ZD 96 Pechková Šárka TJ Maratonstav Úpice 56 00:35:09 38,00
8 ZA 82 Klampflová Hana Vrchaři Vrchlabí 93 00:36:48 36,00
9 ZC 93 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 64 00:37:33 34,00
10 ZC 91 Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 63 00:38:08 32,00
11 ZD 97 Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 56 00:40:14 30,00
12 ZB 89 Marshallová Monika Nové Město na Moravě 70 00:40:48 28,00
13 ZD 98 Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 48 00:44:17 26,00
14 ZC 94 Nechvílová Miroslava AC Choceň 60 00:45:47 24,00
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA